Jauno zinātnieku akadēmija

Zinātniskā vasaras programma 10-15-gadīgiem bērniem un jauniešiem. Dienas nometnes alternatīva ar zinātni ik uz soļa. Šogad mūsu pasniedzēji ir saplānojuši 4 lieliskas vasaras programmas latviešu un krievu valodās. Visas aktivitātes notiks jaunākajā un modernākajā zinātniskajā ēkā Latvijā - Latvijas Universitātes Akadēmiskajā centrā Torņkalnā.

Kas mēs esam?

Laboratorium.lv - Zinātnes teātris, aizraujošas fizikas un ķīmijas apmācības un krāšņas zinātniskās programmas pasākumiem. Mums ir svarigi radīt brīdi, kad šova un nodarbību dalībniekiem izdodas piedzīvot vai paveikt pašiem ko tādu, kas rada neaizmirstamu un sajūsmas pilnu atklājuma sajūtu! Tas dod iespēju ikvienam zinātni ieraudzīt pavisam citādāk un iemīlēties tajā!

Lejuplādēt piedāvājumu (pdf, 2,2Mb)

Krāšņā ķīmija

"Krāšņā ķīmija" ir 30-60 min interaktīva zinātniskā šovprogramma 7-12 gadīgiem bērniem. Tā ir apbrīnojama krāsu maģija visās varavīksnes krāsās bērnu dzimšanas dienām, klases stundām, izlaidumiem, nometnēm un citiem pasākumiem.

no 50 Eur

Ārpus iespējamā robežām

"Ārpus iespējamā robežām" ir 30-60 min interaktīva zinātniskā šovprogramma 8-18 gadīgiem bērniem un jauniešiem. Tās pamatā ir šķietami neiespējami maģijas triki, kuros darbojas reāli zinātnes likumi. Programma der bērnu dzimšanas dienām, klases stundām, izlaidumiem, nometnēm un citiem pasākumiem.

No 50 Eur

Mūžīgais sasalums

Zinātniskā šovprogramma “Mūžīgais sasalums” ir visaukstākie eksperimenti ar vissalējošākām vielām, lai radītu viskarstākās emocijas.

Vecums: 8-18 gadi

Cena: no 50 Eur

Pašiem mazākajiem

Zinātniskā šovprogramma "Pašiem mazākajiem" ir aizraujoša, aktīva un pamācoša interaktīvu eksperimentu programma bērniem pirmskolas vecumā (5-7 gadi)

no 50 Eur

Zinātnes šausmu stāsti

Zinātniskā šovprogramma “Zinātnes šausmu stāsti” ir šaušalīgi eksperimenti, kuri spēj radīt visasākās emocijas pat doršākajiem eksperimentātoriem.

8-14 gadi

no 50 Eur

Pieteikties jaunumiem:

Paldies! Jus esat pierakstits uz mūsu jaunumiem!

Seko mums:

2015 © Laboratorium

Kontakti:

Krišjāņa Barona iela 136 c, Rīga, Latvija

Talr. 29953030

laboratorium.lv@gmail.com