Apmācības

"Ekspertu skola" - tās ir regulāras fizikas un ķīmijas nodarbības 8-15 gadīgiem bērniem un jauniešiem.

Aicinām visus pieteikties "Ekspertu skolas" nodarbībām, kur bērniem būs iespēja nepārtraukti eksperimentēt, uzzināt daudz jauna un aizraujoši pavadīt laiku. Dosim bērniem iespēju iemīlēties zinātnē!

Pieteikties var šeit

Sīkāka informācija: 2880 49 19, skola@laboratorium.lv

Kas mēs esam?

Laboratorium.lv - Zinātnes teātris, aizraujošas fizikas un ķīmijas apmācības un krāšņas zinātniskās programmas pasākumiem. Mums ir svarigi radīt brīdi, kad šova un nodarbību dalībniekiem izdodas piedzīvot vai paveikt pašiem ko tādu, kas rada neaizmirstamu un sajūsmas pilnu atklājuma sajūtu! Tas dod iespēju ikvienam zinātni ieraudzīt pavisam citādāk un iemīlēties tajā!

Lejuplādēt piedāvājumu (pdf, 2,2Mb)

Krāšņā ķīmija

"Krāšņā ķīmija" ir 30-60 min interaktīva zinātniskā šovprogramma 7-12 gadīgiem bērniem. Tā ir apbrīnojama krāsu maģija visās varavīksnes krāsās bērnu dzimšanas dienām, klases stundām, izlaidumiem, nometnēm un citiem pasākumiem.

no 50 Eur

Ārpus iespējamā robežām

"Ārpus iespējamā robežām" ir 30-60 min interaktīva zinātniskā šovprogramma 8-18 gadīgiem bērniem un jauniešiem. Tās pamatā ir šķietami neiespējami maģijas triki, kuros darbojas reāli zinātnes likumi. Programma der bērnu dzimšanas dienām, klases stundām, izlaidumiem, nometnēm un citiem pasākumiem.

No 50 Eur

Mūžīgais sasalums

Zinātniskā šovprogramma “Mūžīgais sasalums” ir visaukstākie eksperimenti ar vissalējošākām vielām, lai radītu viskarstākās emocijas.

Vecums: 8-18 gadi

Cena: no 50 Eur

Pašiem mazākajiem

Zinātniskā šovprogramma "Pašiem mazākajiem" ir aizraujoša, aktīva un pamācoša interaktīvu eksperimentu programma bērniem pirmskolas vecumā (5-7 gadi)

no 50 Eur

Zinātnes šausmu stāsti

Zinātniskā šovprogramma “Zinātnes šausmu stāsti” ir šaušalīgi eksperimenti, kuri spēj radīt visasākās emocijas pat doršākajiem eksperimentātoriem.

8-14 gadi

no 50 Eur

Pieteikties jaunumiem:

Paldies! Jus esat pierakstits uz mūsu jaunumiem!

Seko mums:

2015 © Laboratorium

Kontakti:

Tērbatas iela 49/51, Rīga, Latvija

Talr. 28809300

info@laboratorium.lv