Darbnīcas karjeras dienām

Katrā darbnīcā bērni varēs iejusties kāda no profesijas pārstāvju lomā un izmēģināt viņu ikdienas uzdevumus. 

lv / ru / en
7+
15-30

140-170 eiro

Kas tas ir

Kā var uzzināt par profesiju labāk, ja ne izmēģinot pašam? Mēs domājam, ka īsts veids, kā saprast, vai Tev patīk konkrēta specialitāte, ir pārbaudīt to praksē. Tāda iespēja pastāv, pasūtot mūsu darbnīcas. Profesiju klāsts, kurās vajadzīgas fizikas un ķīmijas zināšanas taču ir milzīgs - elektroinženieris, elektronikas inženieris, kosmiskā transporta inženieris, polimēru materiālu pētnieks, fizikas un ķīmijas zinātnieks, būvinženieris, autotransporta inženieris, pārtikas tehnologs, gāzu ražošanas speciālists, mazgāšanas līdzekļu speciālists, pretkorozijas līdzekļu speciālists, detektīvs, kosmētikas līdzekļu tehnologs, - un tie ir tikai tie virzieni, ko mēs piedāvājam izpētīt dziļāk.  

 

Kam

Mums ir nodarbības visiem skolēnu vecumiem - no 1 līdz 12 klasei. Katrā nodarbība ir paredzēta vienai klasei (līdz 30 bērniem). Mēs gan laipni aicināsim Jūs pie sevis, gan ar prieku brauksim pie Jums uz skolu pa visu Latviju. Darbnīcām der parastas skolas klases, mums nav īpašu prasību telpām. 

Kāpēc

Jums ir iespēja pasūtīt šādas nodarbības klasei, un iedot bērniem iespēju ieraudzīt zinātni daudz plašāk, nekā tas ir iespējams skolas programmas ietvaros. Jo vairāk jaunieši uzzinās par dažādām profesijām, jo vieglāk viņiem nākotnē būs izvēlēties to, kura tiešam nesīs ne tikai naudu, bet arī baudu. Šī programma atbilst Eiropas karjeras atbalsta projekta noteikumiem. Šajā projektā var piedalīties katra Latvijas skola un pieprasīt finansējumu šāda veida pasākumu rīkošanai. 

Kontakti

Pasākumi, izbraukuma programmas, zinātniskais teātris, sadarbība, cita informācija

(+371) 28809300
info@laboratorium.lv

ZINĀTNES SKOLA: apmācības, nometnes

(+371) 28804919
skola@laboratorium.lv

Zinātnes zona: ballītes, svētki, skolas ekskursijas

(+371) 29121150
zinatneszona@laboratorium.lv