Priekšnesumi karjeras dienām

Programmas par profesijām, kurās tiek izmantotas ķīmijas un fizikas zināšanas. Lieliski atvieglos zinātkāriem bērniem karjeras izvēles procesu. Atbilst Eiropas karjeras atbalsta projekta noteikumiem. 

lv / ru / en
7+
15-300

60-350 eiro

Kas tas ir

Eksperimentējot, pastāstīsim un paradīsim dažādas profesijas, kurās tiek izmantotas fizikas un ķīmijas zināšanas. Atklāsim īpatnības un izstāstīsim, kur ir jāmācās, lai tās apgūtu. Būs interesanti, bet pats galvenais- noderīgi, un mēs ļoti ceram, ka dosim iespēju skolēniem patiešām iemīlēties zinātnē. 

Kam

Mums ir izstrādātas programmas gan sākumskolas, gan vidusskolas vecuma skolēniem. Programmas atbilst skolas programmai un ir izstrādātas attiecīgi vecumam. Programmas veidoja pieredzējuši pedagogi sadarbībā ar profesionāliem aktieriem, kas padara šo šovu par īpašo. Programmas ir informatīvi piepildītas, bet tajā pašā laikā informācija  tiek pasniegta aizraujošā veidā. 

Kāpēc

Jums ir iespēja pasūtīt tādu programmu vienai klasei, vai arī visai skolai un iedot bērniem iespēju ieraudzīt zinātni daudz plašāk, nekā tas ir iespējams skolas programmas ietvaros. Jo vairāk jaunieši uzzinās par dažādām profesijām, jo vieglāk viņiem nākotnē būs izvēlēties to karjeru, kura tiešam nesīs ne tikai naudu, bet arī baudu. Šī programma atbilst Eiropas karjeras atbalsta projekta noteikumiem. Šajā projektā var piedalīties katra Latvijas skola un pieprasīt finansējumu šāda veida pasākumu rīkošanai. 

Kontakti

Pasākumi, izbraukuma programmas, zinātniskais teātris, sadarbība, cita informācija

(+371) 28809300
info@laboratorium.lv

ZINĀTNES SKOLA: apmācības, nometnes

(+371) 28804919
skola@laboratorium.lv

Zinātnes zona: ballītes, svētki, skolas ekskursijas

(+371) 29121150
zinatneszona@laboratorium.lv