Svētku šovs ekrānā

Mēs negribam, lai kāds bērns paliktu bez svētkiem! Tieši tāpēc izdomājam , kā apsveikt jubilāru online. Zinātnes šovs un forša darbnīca būs pieejama online režīmā tieši Jūsu bērnam. Izstrādājām programmas bērniem 4-6, 7-8, 9-13 gadu vecumam. 

lv / ru / en
4+
1-10

25 eiro

Kas tas ir

Tas nav eksperimentu video no Youtube vai video apsveikums. Mēs izstrādājām programmu, kur no sākuma paradīsim krāšņus eksperimentus, bet pēc tam uztaisīsim kādu eksperimentu kopā ar bērnu. Tām iepriekš nosūtīsim sarakstu, kas būs nepieciešams sagatavot, lai bērns to varētu veikt mājās. Viss kas būs nepieciešams Jūs noteikti varēsiet atrast mājās vai arī tuvākajā veikalā.  

Kam

Šīs pakalpojums ir paredzēts visiem bērniem, kuri kādu apstākļu dēl nevar to svinēt lielajā kompānijā ar saviem draugiem. Jūs varēsiet arī pieslēgt draugus un dot viņiem iespēju dalīties ar svētku sajutu un spilgtajām emocijām!  

Kāpēc

Vai kāds nesapņojis par to, lai viņām mājās būtu īstā ķīmiskā laboratorija? Uz kādu laiciņu šīs sapnis var kļūt par realitāti! Mēs darīsim visu, lai Jūsu bērns atcerētos šos svētkus ilgi, neskatoties uz to, ka viņš pavadīs tos vienkārši pie ekrāna.   

Kontakti

Pasākumi, izbraukuma programmas, zinātniskais teātris, sadarbība, cita informācija

(+371) 28809300
info@laboratorium.lv

ZINĀTNES SKOLA: apmācības, nometnes

(+371) 28804919
skola@laboratorium.lv

Zinātnes zona: ballītes, svētki, skolas ekskursijas

(+371) 29121150
zinatneszona@laboratorium.lv