Zinātnes skola online

Piedāvājam sistemātiskas nodarbības ķīmijā, fizikā un elektronikā bērniem un pusaudžiem:

- 2.-9. klašu skolēniem ķīmijā un fizikā

- 6.-12. klašu skolēniem elektronikā.

 

Uz doto brīdi Zinātnes skolas nodarbības notiek attalināti. Ķīmijas un fizikas nodarbības noris izmantojot Google Hangouts Meet platformu. Elektronikas nodarbības notiek platformā Discord. Pirms katras nodarbības mēs elektroniski nosūtām tēmas un nodarbības aprakstu, kā arī sarakstu ar materiāliem (tos varēs atrast mājās), kas ir jāsagatavo, lai varētu veikt eksperimentus. Konkrētā, iepriekš noteiktā laikā, dalībnieki pieslēdzas skolotāja vadītai tiešsaistes nodarbībai.

Papildus informācija: +371 28804919, skola@laboratorium.lv, www.zinatnesskola.lv

lv / ru
8+
1-10

no 12 eiro/nodarbībā

Kas tas ir

Nodarbības laikā skolotājs, izmantojot prezentāciju, ko rāda uz ekrāna, izskaidro teorētisko daļu, kā arī rāda un veic eksperimentus kopā ar bērniem. Nodarbības laikā skolēni var redzēt arī citus tiešsaistes grupas dalībniekus, dalīties jau paveiktajā, komunicēt savā starpā un tamlīdzīgi. Tā ir īsta stunda ar abpusēju saikni, kā arī gandarījuma sajūtu par paveikto darbu, tikai tas viss notiek  attālināti.

Kam

Mazāku klašu bērniem iespējams būs vajadzīga  vecāku palīdzība tehniskajos jautājumos (it īpaši pirmajā reizē), kā arī palīdzība ar materiālu sagatavošanu eksperimentiem. Nodarbības laikā vecāku palīdzība visticāmāk nebūs vajadzīga. Ja tomēr vecākiem ir vēlme un interese piedalīties nodarbībā kopā ar bērnu, viņi droši to var darīt.

Kāpēc

Pirmoreizatnākušajiem skolēniem mēs piedāvājam pirmo izmēģinājuma nodarbību BEZMAKSAS.

Mācību programma ir licenzēta Rīgas Domē (ir iespēja saņemt atpakaļ iedzīvotāju ienākuma nodokli 20% apmērā, iesniedzot gada deklarāciju). Licences numurs - DIKS-18-455-ail.

Kontakti

Pasākumi, izbraukuma programmas, zinātniskais teātris, sadarbība, cita informācija

(+371) 28809300
info@laboratorium.lv

ZINĀTNES SKOLA: apmācības, nometnes

(+371) 28804919
skola@laboratorium.lv

Zinātnes zona: ballītes, svētki, skolas ekskursijas

(+371) 29121150
zinatneszona@laboratorium.lv