Zinātnes teātris online

Kad mēs nevaram būt kopā ar Jums teātrī, tad mēs taisām teātris online!  Gandrīz katru sestdienu mēs izdomājam jaunu izrādi, kuru var radīt caur datoru. Kas forši? Dažus eksperimentus mēs nevaram paradīt teātrī, jo tie ir pārāk bīstami, lai tos īstenotu bērnu klātbūtnē. Bet tad, kad bērns sēž drošībā mājās, mēs varam trakot cik vien vēlamies! 

lv / ru / en
4+
1-100

6 eiro

Kas tas ir

Izrādes, ko mēs radam online ir īpašas ar to, ka eksperimenti ir pat krāšņāki, nekā teātrī. Kā arī ir daudz programmas, kur bērni var eksperimentēt ar mums pie sava ekrāna! Pagaidām mums ir trīs jaunas izrādes, bet vēl viss ir priekšā, un mēs noteikti izdomāsim ko vēl! Lai uzzināt par tuvāku izrādi – seko mūsu Fb lapai, vai arī uzzvani un uzzini! 

Kam

Katrā izrāde paredzēta konkrētajām vecumam, piem. 5+, 7+, 10+. Jūsu jaunajām zinātniekam noteikti atradīsies kāda, kas būs atbilstoša vecumam, aizraujoša un interesanta! 

Kāpēc

Mēs nevaram iztikt bez jaunajam idejām un jauniem formātiem. Šīs ir mūsu eksperiments, no kura baidījāmies paši, bet sanāca ļoti forši, atsauksmes ir patīkamas, tāpēc arī strādājam talāk!   

Kontakti

Pasākumi, izbraukuma programmas, zinātniskais teātris, sadarbība, cita informācija

(+371) 28809300
info@laboratorium.lv

ZINĀTNES SKOLA: apmācības, nometnes

(+371) 28804919
skola@laboratorium.lv

Zinātnes zona: ballītes, svētki, skolas ekskursijas

(+371) 29121150
zinatneszona@laboratorium.lv